מי שלא מכיר נעים מאוד שמי דניאל תמרוב

נעים מאוד שמי דניאל תמרוב חי ונושם ספורט למעלה ומעשור עשיתי כל תפקיד אפשרי בעולם הספורט והכושר : מאיש מכירות בחדר כושר ועד בעלים של סטודיו שמונה מאות לקוחות.

‫כיום אני משמש כיועץ עסקי למאמני כושר, בעלי סטודיו מועדני כושר גדולים ועוד, אני מסייע להם בתחילת דרכם חן מתהליך ההקמה ועד שהם הופכים להיות דמויות מוכרות.

‫אני יכול לספר לכם שגם אני היית במקום הזה – שלא ידעתי כלום ואני יכול עוד יותר לספר לכם שהייתי במקום שכמעט הרמתי ידיים והתייאשתי, אבל הייאוש זה מה שגרם לי עוד יותר לרצות ולהבין איך העולם הזה בנוי.

‫אני כבר שנים מנתח את עולם הספורט והכושר: מאמני כושר אישיים, סטודיו בוטיק, פרמיום ועוד, וכל זה כדי להבין את התנודות של הענף, מה עובר ללקוחות בראש לפני שהם באים לרכוש מוצר בתחום הספורט, מה גורם ללקוחות שלנו לנטוש אותנו ועוד המון נושאים מאוד חשובים שהם פקטור מאוד משמעותי בהצלחה שלנו!

הבעיה המרכזית בכל הסיפור פה שמרבית העסקים פורשים מהתחום מהסיבות הלא נכונות – חוסר ידע מקצועי וניהול בסיסי, לכן פה אני נכנס לתמונה חזק בשביל להביא אתכם ולהראות לכם שהדרך לשמה האומנם לא פשוטה אבל בהחלט אפשרית!

‫התפקיד שלי פה זה לקחת אתכם צעד אחד קדימה ולעזור לכם להקים ולנהל את העסק שלכם בתחום הספורט והכושר בצורה יעילה ובטוחה ביותר .

קיבלת החלטה חשובה להקים את הסטודיו \העסק הראשון שלכם בתחום הספורט והכושר ?

מעולה השאירו לי פרטים ואנחנו כבר מדברים !

 

 

אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד